Blíženci

6. ledna 2008 v 9:57 | Jenny

Blíženci Blíženci (22.5. až 21.6.)

Charakteristika znamení

zavřít Velmi zvláštním a psychologicky jistě zajímavým znamením jsou Blíženci. Podvojná a jaksi rozštěpená povaha je neoddělitelným rysem znamení Blíženců. Případy rozpolcených osobností jsou sice velmi vzácné, ale v protikladech si mysl Blíženců přímo libuje. Dá se u nich vypozorovat zajímavý vzorec chování - Blíženci vzplanou a hned ochladnou, aby mohli znovu vzplát. Často si to neuvědomují, ale ničí tím hlavně sebe. Nervy máme přece jen jedny ! Pokud se vyskytnou problémy, může vlídnost rázem vystřídat nedůvěra. Nejednou se z nich stávají pesimisté a skeptici. Nejvíc by si Blíženci měli hlídat a vážit to, čeho dosáhli. Každý úspěch si totiž představují jako stavbu postupujíce ke stále vyšším a vyšším poschodím, snadno by mohli přehlédnout překážky, které jejich naděje zbortí. Zůstanou jen rozvaliny.

V podnikání mají Blíženci široké pole působnosti. Jsou to dobří organizátoři, obchodníci a ve spekulacích si přímo libují. Úspěšní jsou v reklamní činnosti a ostatních oborech, kde je třeba držet krok s dobou a se změnami a novinkami, jež s ní přicházejí. Jako partneři se k sobě dobře hodí Blíženci s Váhami, stejně jako s Vodnáři. Vzhledem ke kolísavé povaze zmíněných znamení to však vyžaduje, aby se mírnili, jinak to občas může slušně zaskřípat. Neobyčejně výhodnou kombinací je spojení Blíženců se Střelcem. Barvy a kameny

zavřít

Kameny

Barvy

Horoskop na neděli 6. 1. 2008

Jste velmi ovlivněni svým znamením a zároveň některým Střelcem. Zvolte si raději den důkladného odpočinku, tím rozhodně nic nezkazíte. Vaše trochu pedantská povaha se během dopoledne stabilizuje, ale stopy vnitřního rozladění na vás ještě budou patrné. Hodně věcí se ve vašem životě obrací jak na obrtlíku a dnes tomu není jinak.
Práce: Můžete protrhnout smůlu, která vás po ránu může potkat. Bude lépe.
Vztahy: Některé děti se vám školními novinkami postarají o náplň dnešního dne.
Peníze: Problémy nemusíte přenášet na ostatní. Oni vám je stejně neodnesou.
Zdraví: Zdravotním příkazem pro vás je šetrné hospodaření s vlastními silami!
Tip na dnešní večer: Ve 14 hodin zde najdete tip na dnešní večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama