Kozoroh

6. ledna 2008 v 9:55 | Jenny

Kozoroh Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Charakteristika znamení

zavřít Kozorohové mají výrazné duševní vlastnosti a bystrý rozum, avšak potřebují povzbuzení zejména na začátku svého života a rozvoje, aby nabyli potřebnou sebedůvěru. Často propadají melancholii a pesimismu, je tedy vhodné, někdy i nutné, mít mnohostranné zájmy, záliby a kolektiv stejně zaměřených lidí i přes to, že jsou zvyklí spoléhat se na sebe sama - své cesty si chtějí plánovat oni sami. Touha po úspěchu je nepřehlédnutelná, někdy to může v okolí vyvolat i závist. Existují dva typy Kozorohů - Kozoroh optimista a Kozoroh pesimista, přičemž každý Kozoroh zná oba tyto stavy. Když špatná nálada odezní, jedinec na ni rychle zapomene a znovu se pustí do práce. Často jsou motivací k činnosti penízky. Jsou šetrní, ale ne lakomí - dokáží se dělit. Spořivost pramení spíše ze strachu z budoucnosti, mají rádi pocit zázemí.

V zaměstnání jsou tito lidé schopnými ekonomy, managery, organizátory, účetními, právníky, učiteli. Přičemž vlastnost organizovat a plánovat vyniká. Přehlédnout nelze ani literární talent. Pro manželství a partnerské vztahy je nutné hledat lidi narozené ve znamení Panny, Býka nebo Berana. Je totiž třeba najít takové jedince, kteří dokáží pozitivně ovlivňovat proměnlivé nálady Kozoroha. Barvy a kameny

zavřít

Kameny

Barvy

Horoskop na neděli 6. 1. 2008

Něco podpoří vyjasnění vaší situace, možná to bude Saturn a jeho vliv na vás. Neměli byste se příliš namáhat. Jste však obdařeni zvláště pozitivními tendencemi, proto se můžete pustit do realizování svých nejdůležitějších plánů. Momentálně se vám může mnohé podařit. Nesnažte se nic jen sunout před sebou, ale pusťte se do toho!
Práce: Budete-li si věřit, pak budete mít vše, čeho chcete dosáhnout.
Vztahy: Nelze mluvit o velké chuti k diplomatickému jednání ve vztahu.
Peníze: Máte silnou vůli, dokonale se ovládáte a také dobrý úsudek. Co víc?
Zdraví: Na nedělní oběd si můžete přichystat některou zeleninu, třeba lilek.
Tip na dnešní večer: Ve 14 hodin zde najdete tip na dnešní večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama