Rak

6. ledna 2008 v 9:54 | Jenny

Rak Rak (22.6. až 22.7.)

Charakteristika znamení

zavřít Tomuto vodnímu znamení vládne oběžnice naší rodné Země Měsíc (odtud tedy pojmenování jedinců narozených v tomto znamení - "měsíční lidé (děti)".Měsíční děti jsou smýšlením spíše tradicionalisté, však jejich povaha jest proměnlivá (dalo by se říci "jako sama Luna"). Panuje spíše představa o Raku jako o znamení domáckém, milujícím teplo rodinného krbu. Ale právě Raci bývají na cestách výteční společníci, kterým není dobrodružství a vzrušení z neznámého cizí. Díky další "račí" vlastnosti - obrovské nadšení pro věc - bývají Raci velmi úspěšnými osobnostmi. Musí se však naučit smýšlet poněkud liberálněji a s určitým nadhledem (měli by překonat svou vlastnost citovanou výše - díky tradicionálnějšímu smýšlení totiž často tíhnou spíše k minulosti a ověřeným postupům).

Z Raků bývají schopní vědci, archiváři, historici i učitelé. Nejeden Rak vynikl i jako právník či politik. Díky jejich citlivosti a trpělivosti tíhnou i k umění - hudba, literatura apod. V podnikání jsou úspěšní věnují-li se určitému řemeslu nebo působí-li jako kupci. Mají totiž mimořádný cit pro kvalitu a poctivost. Spekulace je jim cizí. To by ale mohl být problém (zvláště v dnešní době), měli by se naučit jisté zdravé agresivitě a soutěživosti, jinak zůstanou pozadu. Pro manželský život zdá se být nejvhodnější kombinací Rak a Kozoroh. Hodí se k sobě i s Rybami, Štírem a Váhami. Pozitivem jest domácká povaha Raků. Barvy a kameny

zavřít

Kameny

Barvy

Horoskop na neděli 6. 1. 2008

Není divu, že zvláště těm z vás, kteří jste velmi pohybliví a obratní, připadá, že dnešní den jde všechno jen pomalu a neobratně se hýbe z místa. Možná, že je to způsobeno tím, že už s netrpělivostí vyhlížíte svojí "dovolenou", že by už letní dovolenou? Třeba jo, vždyť můžete odletět za teplem vy dřív, než teplo přiletí za vámi.
Práce: Važte si toho, že se vám ostatní svěřují, ale čeho je moc, toho je příliš.
Vztahy: Ostatní vás naprosto nepoznávají, vůbec se nevěnujete svým zábavám.
Peníze: V rozhodujících situacích dnešního financování, budete mít velké štěstí.
Zdraví: Nedovolte, aby vámi cloumaly emoce, nepomůžete si tím, spíš naopak.
Tip na dnešní večer: Ve 14 hodin zde najdete tip na dnešní večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama