Váhy

6. ledna 2008 v 9:59 | Jenny

Váhy Váhy (23.9. až 23.10.)

Charakteristika znamení

zavřít Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou. Barvy a kameny

zavřít

Kameny

Barvy

Horoskop na neděli 6. 1. 2008

Nebojte se dívat na svět daleko odvážněji a nenasazujte si před každým problémem, který vás potká, růžové brýle. Dokonce ani neváhejte jít do konfrontace s jinými postoji či názory, které jsou pro vás nepřijatelné. Nenechte se formovat okolním světem, který má pro vás jen málo pochopení.
Práce: Dopřejte si dnes kultury a nevšedních zážitků do sytosti, s kýmkoliv.
Vztahy: Na svého partnera příliš netlačte, uvědomte si, že to také nemáte rádi.
Peníze: Největší pozor si dejte na ztráty způsobené zapomnětlivostí nebo zloději.
Zdraví: Nezapomeňte doplňovat svou stravu potravinami bohatými na vitamín E.
Tip na dnešní večer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama