Vodnář

6. ledna 2008 v 10:01 | Jenny

Vodnář Vodnář (21.1. až 20.2.)

Charakteristika znamení

zavřít Obrazně řečeno, Vodnář je v konfrontaci se životem kdykoli připraven ke "skoku". Je plný nadšení, život a svět neprožívá staticky, nýbrž maximálně dynamicky, pružně. Nejednou se z něj stává extremista, milující akci a vzrušení (pěstuje třeba nevšední sporty). "Připravenost ke skoku" se rovněž projevuje ve vědecké oblasti a obecně tam, kde se děje nějaký pokrok, nebo píší dějiny. Bývají z nich výrazné osobnosti, které jakoby najednou vyjdou "odnikud" na scénu života nebo je naopak čeká brzký pád.

K úspěchu přispívá sebejistota, sebedůvěra a schopnost využít to, co se díky své píli naučili. Největším záporem Vodnářů je lenost, pokud jí propadnou, nedostanou se nikam. Musí na sobě neustále pracovat, jít za svými ambicemi. Měli by také pamatovat na skromnost a vždy si zachovat důstojnou tvář - jinak se z nich stanou chvastouni a surovci. Uplatnění nalézají v obchodní sféře - stávají se z nich byznysmeni (umí dobře smlouvat). Výborně se hodí na posty právníků a mají politické nadání. Bez obav je můžeme postavit do čela společnosti, poradí si.

Jak jsme již naznačili výše, díky technickým vlohám se z nich často stávají konstruktéři, vynálezci či průkopníci. Vodnář se hodí ke všem znamením. Avšak Lev, Váhy a Blíženci patří mezi favority. Barvy a kameny

zavřít

Kameny

Barvy

Horoskop na neděli 6. 1. 2008

Že si dokážete i v komplikovaných situacích najít schůdnou cestičku, jak prosadit to své, o tom není již dopředu pochyb, ale pokaždé se na svoji vyřídilku tak nespoléhejte. Je však pravda, že dnes nad některými nepříjemnostmi, se kterými by si někdo jiný lámal hlavu, jen mávnete rukou.
Práce: Nepříjemnosti, které okolí řeší, jsou vám skryté, abyste se nerozčilovali.
Vztahy: Jste rádi, že máte vedle sebe partnera a jeho dobrou předvídavost.
Peníze: Rádi žijete naplno a splasklé konto vám trochu začíná narušovat spánek.
Zdraví: Dodejte svým kostem v dnešní potravě vápník. Také pohyb nezaškodí.
Tip na dnešní večer: Ve 14 hodin zde najdete tip na dnešní večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama